Kurumsal

makina, makine, takım tezgahı, freze, torna, CNC torna, dik işlem merkezleri, metal, ahşap, metal işleme makinaları, ahşap işleme makinaları,
ÖN-İŞ MAK Hakkında Detaylı bilgi alabileğiniz web sayfası. Ön-İŞ Mak Önadımlar Makina 1970 yıllarından bu yana ticaret hayatında yer alarak, Sanayi Makinaları, Takım Tezgahları, Metal İşleme Makinaları, Ağaç İşleme Makinaları, Ahşap Mobilya Makineleri imalatı, satışı ve satış sonrası servis hizmetleri vermektedir. Freze Makinaları, Dik İşlem Merkezler, CNC Tornalar.

ÖN-İŞ MAK ÖNADIMLAR MAKİNA SAN. ve TİC. A.Ş.


        1970 yıllarından bu yana ticaret hayatında yer alan Önadım Ailesi, tekstil imalatı ve ticaretini içeren faaliyet alanlarına 1978 yılından itibaren makine sektörünü de dâhil etmiştir.

        Muzaffer ÖNADIM kuruculuğunda Ön-İş Mak Önadımlar Makine San. Ve Tic. Ltd. Şti. Ticarette her anlamda kaliteyi ilke edinmiş ve makine alanında Türkiye' ye uygulamalı yeni bir satış öncesi ve satış sonrası hizmet anlayışını tanıtmıştır.

        Ön-İş Makine bu temeller üzerinde başarı grafiğini, kalite ve güven ilkeleri üzerinde sürekli yükselterek büyütmektedir.


        Ön-İş Mak Önadımlar Makine San. Ve Tic. Ltd. Şti. Sanayi makineleri, takım tezgâhları ve ahşap mobilya makineleri satışı, satış sonrası servis ve makine imalatı alanında çalışmakla beraber çok sayıda yurt içi ve yurt dışı üretici firmaların temsilciliğini yapmaktadır.

        Yaygın servis ve yurt içi bayii satış ağı ve komple müşteri memnuniyeti ile firmamız, Türk Standartları Enstitüsü ve Sanayi Bakanlığı onaylı, Satış Sonrası Hizmet Yeri Yeterlilik ile kaliteli ve güvenli hizmet verme prensibini belgelemiştir.

Eski ünvanımız Öniş Mak Önadımlar Makina San.ve Tic.td.Şti. 07.01.2019 tarihinde Türk ticaret kanuna uygun olarak Öniş Mak Önadımlar Makine San.ve Tic.A.Ş olarak değiştirilmiştir.


Satış ve pazarlama sistemimizin yer aldığı ve yapılandığı hususlar;

        - Yurt içinde sektörlerimizle ile ilgili üretim yapan yerli firma ürünlerinin yurt içinde ve yurt dışında satış ve pazarlanması.

        - Yurt dışında yerleşik uluslararası firmaların ürünlerinin, tek yetkili temsilci veya distribütörü olarak, yurt içi veya yurt dışında satış ve pazarlanması.

        - Sektörlerimizde üstlendiğimiz görev bilinci ile, mevcut ürün yelpazemizi, sektörümüzdeki teknolojik gelişmelere bağlı olarak sürekli genişleterek, yeni ürünleri imalat sanayisi ve kullanıcılarının hizmetine sunmaktayız.

KALİTE SERTİFİKALARIMIZ

kalite kalite kalite